UFUK DEMİR ÇELİK KURUMSAL TANITIM


Ufuk Demir Çelik, Tosyalı Holding'in 55 yılı aşkın deneyiminden ve piyasa bilgilerinden yararlanarak 2005 yılında kurulmuştur. Sürekli büyümekte olan firmamız, güvenilir, dürüst ve müşteri memnuniyeti odaklı politikasıyla müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir. İlk olarak boyalı profilin yer aldığı ürün gamını her geçen gün daha da genişleten Ufuk Demir Çelik, bugün sanayi boruları, doğalgaz boruları, hadde ürünleri ve galvanizli borularla saç işleme merkezini de ürün gamına katarak, şehrin merkezinde adeta bir 'çelik market' kimliğine bürünmüştür.

Ürünleriyle birlikte müşteri portföyünü de genişleten şirketin referans sayısı her geçen gün artmaktadır. Kuruluşundan bu yana, düzenli iş takibi, zamanında iş teslimi ve kazanılan müşteri memnuniyeti sonucunda piyasada aranılan, tercih edilen ve güven duyulan bir marka haline gelmiştir. Böylece Tosyalı Holding'in her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği Bayiler Toplantısı’nda satış hacmi bakımından Marmara Bölgesi’nin en büyük 3 bayisi arasında yer almayı başarmıştır. 

 

 KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

1
Zamanında Teslim

Ufuk Demir Çelik, güvenirliği, müşteri odaklı çalışma prensibi ve düzenli iş takibiyle piyasanın vazgeçilmez markalarından biri olmayı ilke edinmiştir.

 
2
Müşteri memnuniyeti odaklı

Müşterilerine ve demir çelik sektörüne kalıcı değerler katarak ,onlarla beraber büyümek şirketin ana felsefelerinden biri haline gelmiştir.Müşteri ve tüketicilerinin ihtiyaçlarını en uygun koşullar, verimlilik ve kalite üçgeninde çözmesi ve güvene dayalı hizmeti vazgeçilmezler arasında görmesi ,başarının temel ilkesidir.

 
3
Çevreci

Doğaya saygılı bir şekilde üretim yapan ve çevreci ürünleriyle ön plana çıkan Tosyalı Demir Çelik ve Tosçelik'in ürünlerinin satışını gerçekleştiren Ufuk Demir Çelik için de doğal çevreyi koruma ve enerji tasarrufu, en önemli konulardan biri haline dönüşmüştür.


 MİSYONUMUZ

Ufuk Demir Çelik Misyonu

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir.

Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize "MİSYON" edindik.


 KUR BİLGİLERİ

Merkez Bankası ve Serbest Piyasa.


MERKEZ BANKASI Alış Satış
USD USD TL TL
EURO EURO TL TL
STERLIN GBP TL TL
ISVICRE FRANGI CHF TL TL
AVUSTRALYA DOLARI AUD TL TL
SERBEST PİYASA Alış Satış
USD USD 33.0080 TL 33.1530 TL
EURO EURO 35.8490 TL 36.0790 TL

 ŞUBELERİMİZ

 • MERKEZ

  Merkez Şubemiz

  Merkez Şubemiz ile iletişim kurmak için yukarıdaki telefon adres ve e-maillerimizi kullanabilirsiniz.
 • ZEYTİNBURNU ŞUBE

  Zeytinburnu Şubemiz

  Zeytinburnu Şubemiz ile iletişim kurmak için yukarıdaki telefon adres ve e-maillerimizi kullanabilirsiniz.
 • İKİTELLİ ŞUBEMİZ

  İkitelli Şubemiz

  İkitelli Şubemiz ile iletişim kurmak için yukarıdaki telefon adres ve e-maillerimizi kullanabilirsiniz.